Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Skawina – oferty mieszkań w Małopolsce

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

479 000 zł53 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow 53m2 położone na drugim piętrze w dwu piętrowym bloku. Lokal znajduje sie na ul. Wspólnej czyli w samym centrum Skawina ,blok otoczony liczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

655 466 zł94 m² 6 973,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej Skawina, tylko 20 minut od centrum Krakowa. Jeśli marzysz o przestronnym, wygodnym lokum w spokojnym otoczeniu, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

675 000 zł94 m² 7 157,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Promocja! zostało tylko jedno mieszkanie! Na sprzedaż: osiedle w Skawinie Kameralny kompleks 22 mieszkań! Lokalizacja: ul. Tyniecka, skawina Typ nieruchomości: mieszkania w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Skawinie idealne dla rodziny!na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

590 000 zł31 m² 18 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z tarasem i ogródkiem | parter | okolice Kraków-Skawina Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowym budynku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. ok. 44 m , położone przy ul. Słonecznej w Skawina. Lokal znajduje się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korabnicka Boczna

Skawina,małopolskie

3 200 zł64 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie W skawinie Z klimatyzacją I dużym balkonem W otoczeniu terenów zielonych! (englisch bellow) Prezentuję do wynajęcia przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Skawina,małopolskie

695 000 zł71 m² 9 788,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje: mieszkanie 4-pokojowe 71 m - Skawina, ul. Popiełuszki - do odnowienia, świetna lokalizacja. Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Skawina,małopolskie

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji od kupujących rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w spokojnej części Skawiny przy ul. Aleksandra Głowackiego 12 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Skawina - ul. Lipowa Sprzedamy słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 44,22 m2, położone na 4piętrze w 4piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Skawina,małopolskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

!tylko U nas! - okazja cenowa Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o doskonałej lokalizacji w okolicy ul. Mikołaja Kopernika oraz ul. Ogrody w Skawinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korabnicka Boczna

Skawina,małopolskie

3 200 zł56 m² 57,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie W skawinie Z dużym ogródkiem W otoczeniu terenów zielonych! (englisch bellow) Prezentuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Skawina,małopolskie

498 000 zł51 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Skawiny. Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze klimatycznej kamieniczki z widokiem na Rynek w Skawinie. Mieszkanie o powierzchni 51m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

619 000 zł60 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej części Skawiny przy ul. Bukowska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tyniecka

Skawina,małopolskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Skawina

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja: wielka promocja! aż o 82450pln plus 5 000 za miejsce garażowe+ 87450 Atrakcyjny 3-pokojowyapartament typu Penthouse, z ogromnym, jasnym salonem, dużym 31m tarasem w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Skawina

Skawina,małopolskie

640 000 zł70 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rusza już sprzedaż! Proponujemy apartamenty: jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 68,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

766 785 zł82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa inwestycja Kraków-Skawina Apartament 3 pokoje z tarasem 30 m2 * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

519 000 zł44 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Bez pośredników. Cena do negocjacji. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Ogrody w Skawinie. Gotowe do zamieszkania. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

766 785 zł82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna: 766 785 zł Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji arka nova przy ul. Granicznej (skawina - bezpośrednia granica z Krakowem). Inwestycja oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korabnicka Boczna

Skawina,małopolskie

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie W skawinie Z dużym ogrodem W otoczeniu terenów zielonych! (englisch bellow) Prezentuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie w o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja inwestycji arka nova to nowoczesny apartamentowiec położony przy ul. Granicznej - na styku Krakowa i Skawiny. To idealny adres dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korabnicka Boczna

Skawina,małopolskie

3 400 zł64 m² 53,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Skawina ul. Lipowa. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

440 000 zł37 m² 11 892 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 1-pokojowego mieszkania z osobną wyposażoną kuchnią, na spokojnym, zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o pow.44 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia z oknem. Lokal do generalnego remontu. Nowe okna pcv. Klatka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skawina,małopolskie

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Skawiny. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rozpoczęła się sprzedaż! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skawina,małopolskie

640 000 zł70 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja I etap - juz gotowe! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy-pkojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,45 m2 (całkowita 92,95m2) w nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie. Budynek znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Skawina,małopolskie

725 000 zł71 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje: mieszkanie 4-pokojowe 71 m Skawina, ul. Popiełuszki do odnowienia, świetna lokalizacja. Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,93 m , położone w doskonałej lokalizacji w Skawinie przy ul. Słonecznej. Mieszkanie jest idealną bazą dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, z balkonem, klimatyzacją, internetem oraz miejscem postojowym, przy ul. Lipowej 5C w Skawinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

650 000 zł64 m² 10 140,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 64,10 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij