Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w nowym bloku Skawina - Oferty sprzedaży lub najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Skawina,małopolskie

2 200 zł32 m² 69,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa, przestronna kawalerka 32 m - usytuowana na 1. piętrze bez windy, na zamkniętym osiedlu Prestige City, ul. Leśna w Skawinie. Mieszkanie: na powierzchnię 32 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

699 000 zł73 m² 9 579,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 4 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 72,97 m2 (po podłodze aż 88,50 m2), z miejscem postojowym w cenie 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

849 235 zł82 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 82,45 m2 (po podłodze aż 92,95 m2), z miejscem postojowym w cenie 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

804 544 zł77 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 4 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 77,36 m2 (po podłodze aż 93,95 m2), z miejscem postojowym w cenie 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

699 000 zł88 m² 9 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nietypowy: przestronny 3pokojowy apartament typu Penthouse w bardzo dobrej cenie i lokalizacji,w spokojnej okolicy. Mieszkanie posiada 11m2 taras z pięknym widokiem i dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

699 000 zł88 m² 7 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nietuzinkowa przestrzeń na poddaszu - idealna nie tylko do życia, ale i do pracy! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z potencjałem na biuro lub studio - ok. 90 m + taras Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

699 000 zł88 m² 7 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

489 000 zł35 m² 13 805,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Nowe budownictwo, stylowe wnętrze, świetnie wykorzystana przestrzeń, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

2 400 zł46 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym centrum Skawiny. Do mieszkania przynależy garaż w parkingu podziemnym. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skawina,małopolskie

699 000 zł88 m² 7 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

459 000 zł35 m² 12 944,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie zostało zarezerwowane Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,46 m , zlokalizowane przy ul. Lipowej w inwestycji Krakowskie Przedmieście w Skawinie, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bezpośrednia od właściciela! Oferuje do wynajęcia nowoczesne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 43 m , położone na granicy Skawiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Skawina,małopolskie

3 499 zł50 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartament "pod zegarem" zlokalizowany jest w miejscowości Skawina. Blisko centrum, wręcz po przeciwnej stronie Dworca Kolejowego - z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł107 m² 7 850,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

880 000 zł117 m² 7 521,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rozpoczęła się sprzedaż! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skawina,małopolskie

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap Proponujemy apartamenty: jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 71 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

880 000 zł117 m² 7 521,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skawina,małopolskie

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rusza już sprzedaż! Proponujemy apartamenty: jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 68,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł107 m² 7 850,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

739 000 zł52 m² 14 212 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: skawina, ul. Lipowa ( 30m od Krakowa ) Cena: 739 000 zł Powierzchnia: 52m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3 - salon z aneksem + 2 sypialnie Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

636 400 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje nową inwestycje deweloperską W Skawinie. Sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja - zapytaj O cenę! Inwestycja rusza I kwartał 2023r Proponujemy apartamenty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

636 400 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Skawina,małopolskie

876 148 zł96 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W cenie mieszkania: 3pokojowy, przestronny/ponad 96m2/, jasny apartament z b.dużym 18,06m2 balkonem, stanowiący unikalną jakość w dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie! W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skawina / Lipowa 5 Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane z dedykowanym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 56m2. Mieszkanie posiada na chwile obecną w pełni urządzony aneks kuchenny(płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, czajnik, lodówka z zamrażarką),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

876 148 zł96 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Rynek pierwotny! profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 96,28 m2 (nr 8). Nowoczesny 5-cio kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

804 544 zł94 m² 8 563,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Rynek pierwotny! profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 93,95 m2 po podłodze. Użytkowa 77,36 m2. Dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

825 006 zł91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Rynek pierwotny! profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 90,66 m2 (kl1m9). Nowoczesny 5-cio kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

849 235 zł93 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 92,95 m2 po podłodze. Użytkowa 82,45 m2. Dotyczy lokalu nr kl1m28 ( w ofercie posiadamy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

751 591 zł88 m² 8 492,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 88,50 m2 po podłodze. Użytkowa 72,97 m2. Dotyczy lokalu nr kl2m38 ( w ofercie posiadamy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: skawina, ul. Lipowa ( 30m od Krakowa ) Cena: 749 000 zł Powierzchnia: 52m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 3 - salon z aneksem + 2 sypialnie Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krakowskie przedmieście to idealne miejsce do zamieszkania w południowo-zachodniej części Krakowa to inwestycja, która została zaprojektowana z myślą o osobach szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł107 m² 7 850,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja - zapytaj O cenę! Inwestycja rusza I kwartał 2023r Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

804 544 zł94 m² 8 563,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skawina,małopolskie

751 591 zł88 m² 8 492,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

849 235 zł93 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Skawina

Skawina,małopolskie

805 361 zł90 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja Kraków-Skawina Termin realizacji: IV kw 2023 4 pokoje z tarasem 15m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

636 400 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

880 000 zł116 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Skawina,małopolskie

780 000 zł59 m² 13 245 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe słoneczne mieszkanie Z dużym ogródkiem - skawina N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 58,89 m2 usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij