Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Skawina - Oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Skawina -blisko centrum dwu pokojowe mieszkanie ok. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje) nowe kameralne budownictwo 201 5 rok mieszkanie dobre zarówno dla singla, pary, rodziny jak I jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55,50 m² 12 072,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na parterze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł97 m² 7 206,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone na nowym, kameralnym osiedlu Nad Skawinką w Skawinie zaledwie 20 minut od centrum Krakowa. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł95,20 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! brak Prowizji! Brak pcc! Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnym budynku cztero - lokalowym na nowym kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 3-pokojowego mieszkania z osobną, wyposażoną kuchnią i balkonem na spokojnym zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home prezentuje zadbane, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 53 m2, gotowe do zamieszkania od zaraz. Funkcjonalny układ, komfortowe wyposażenie oraz spokojna lokalizacja w Skawinie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

499 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Bukowskiej w Skawinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł70,65 m² 11 181,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Skawiny. W pobliżu szkoła, przedszkole, basen, park.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,80 m² 6 954,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek: dom wolnostojący w dobrym stanie; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, loggia; w pobliżu: sklepy, usługi; ogrzewanie: piec dwufunkcyjny gazowy; szanowni Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 160 zł74 m² 10 488,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, o powierzchni 74 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 na ul. Węgierskiej w Skawinie. Mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na pierwszym piętrze. Składa się ze strefy dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,10 m² 11 281 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,1 m2 + antresola około 25 m2 zlokalizowane na 3 piętrze bloku w Skawinie przy ul. Głowackiego Lokal posiada auty sprawiające ,że to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w Skawinie, doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 100,56 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Centrum Skawiny - lokal w prestiżowej kamienicy w Rynku - 2 osobne pokoje oraz przejściowa kuchnia w aneksie , łazienka oraz przedpokój - mieszkanie po generalnym , nowe instalacje wodne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

430 000 zł42 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m2 , zlokalizowane przy ul. Wesołej w Skawinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku wielorodzinnego i posiada auty sprawiające ,że to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Skawina,małopolskie

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Słonecznej w Skawinie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,23 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , położone w spokojnej części Skawiny przy ul. Bukowska na 4 pietrze w bloku bez Windy. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,73 m² 8 354,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, action, kaufland; punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 048 zł99,48 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,23 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 60 m - Skawina, ul. Bukowska Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywa

Skawina,małopolskie

2 550 zł44,30 m² 57,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy w Skawinie ul. Krzywa. Mieszkanie o powierzchni 44,30 m2 składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 116 zł121,15 m² 7 165,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń jak w domu, nowoczesna architektura i kameralna zabudowa! Apartament o powierzchni 121,5 m z dużym tarasem i poddaszem użytkowym, położony w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

415 000 zł37 m² 11 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma zaszczyt przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m ( metraż po podłodze)w kamienicy bezpośrednio na płycie Rynku Głównego w Skawinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą urządzonego wygodnego mieszkania w lokalizacji na granicy Skawiny i Krakowa/z dużym balkonem/z miejscem postojowym w garażu/idealne dla 1 osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Skawina

Skawina,małopolskie

650 000 zł71 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 71 m2. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum Skawiny [ ul. Wojska Polskiego ] Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43m2 na czwartym piętrze w centrum Skawiny. Lokal składa sie z 2 pokoi , kuchni ,łazienki i przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Skawina

Skawina,małopolskie

650 000 zł71,20 m² 9 129 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni użytkowej 71,2 m2 + 12 m2 poddasza do aranżacji. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

420 000 zł44,80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rodziny 2+1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Skawina,małopolskie

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skawina - nowoczesne, zamknięte osiedle mieszkaniowe. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

475 000 zł48,22 m² 9 850,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestrzeń z potencjałem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Skawina pod Krakowem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

479 000 zł53 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow 53m2 położone na drugim piętrze w dwu piętrowym bloku. Lokal znajduje sie na ul. Wspólnej czyli w samym centrum Skawina ,blok otoczony liczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

655 466 zł94 m² 6 973,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej Skawina, tylko 20 minut od centrum Krakowa. Jeśli marzysz o przestronnym, wygodnym lokum w spokojnym otoczeniu, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

675 000 zł94 m² 7 157,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Promocja! zostało tylko jedno mieszkanie! Na sprzedaż: osiedle w Skawinie Kameralny kompleks 22 mieszkań! Lokalizacja: ul. Tyniecka, skawina Typ nieruchomości: mieszkania w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Skawinie idealne dla rodziny!na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. ok. 44 m , położone przy ul. Słonecznej w Skawina. Lokal znajduje się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatka schodowa po.