Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Skawina - Oferty „sprzedam mieszkanie”

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

519 000 zł44 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Bez pośredników. Cena do negocjacji. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Ogrody w Skawinie. Gotowe do zamieszkania. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

766 785 zł82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna: 766 785 zł Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji arka nova przy ul. Granicznej (skawina - bezpośrednia granica z Krakowem). Inwestycja oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja inwestycji arka nova to nowoczesny apartamentowiec położony przy ul. Granicznej - na styku Krakowa i Skawiny. To idealny adres dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

440 000 zł37 m² 11 892 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 1-pokojowego mieszkania z osobną wyposażoną kuchnią, na spokojnym, zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o pow.44 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia z oknem. Lokal do generalnego remontu. Nowe okna pcv. Klatka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Skawina - ul. Lipowa Sprzedamy słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 44,22 m2, położone na 4piętrze w 4piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Skawiny. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rozpoczęła się sprzedaż! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skawina,małopolskie

640 000 zł70 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rusza już sprzedaż! Proponujemy apartamenty: jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 68,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja I etap - juz gotowe! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy-pkojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,45 m2 (całkowita 92,95m2) w nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie. Budynek znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Skawina,małopolskie

725 000 zł71 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje: mieszkanie 4-pokojowe 71 m Skawina, ul. Popiełuszki do odnowienia, świetna lokalizacja. Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,93 m , położone w doskonałej lokalizacji w Skawinie przy ul. Słonecznej. Mieszkanie jest idealną bazą dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

650 000 zł64 m² 10 140,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 64,10 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

670 000 zł56 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55,50 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

635 000 zł54 m² 11 759 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 2-pokojowego mieszkania z osobną wyposażoną kuchnią i balkonem w Skawinie na osiedlu pełnym zieleni, to ta Alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Skawina,małopolskie

418 000 zł51 m² 8 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki parter | ogród | centrum Skawiny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52 m zlokalizowane w centrum Skawina przy ul. Jana Kilińskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Skawinie przy ul. Bukowskiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skawina,małopolskie

550 000 zł49 m² 11 238,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja Ulica Słoneczna znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej części Skawiny. W pobliżu jest Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, idealne miejsce na rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż / zamiana przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w sercu Skawiny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

352 000 zł37 m² 9 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w samym centrum Skawiny bezpośrednio w Rynku. Lokal na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Pełna własność z księgą wieczystą. Stan do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania, do którego wniesiesz tylko walizki? Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane w sercu Skawiny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Skawina,małopolskie

695 000 zł71 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

440 000 zł48 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza dla 48 m2 mieszkanie na pełnym zieleni osiedlu przy ul. Bukowskiej w Skawinie! Czeka na Ciebie jasne, ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Skawina,małopolskie

180 000 zł20 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cenowo oferta! Proponowwane do sprzedaży lokale na parterze z ogródkami na pierwszym i drugim piętrze z balkonami znajdują się w małym budynku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Skawina,małopolskie

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **na sprzedaż / zamiana funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Skawina, ul. Jana Kilińskiego** Do sprzedania bardzo jasne i dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

710 000 zł88 m² 8 022,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiamy Inwestycję arka nova, zlokalizowaną na granicy Krakowa i Skawiny! Mieszkanie kl2 M38 - cena 710 000,00 zł brutto - 9 730,03 zł/m2 dodatkowo obligatoryjnie należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

679 000 zł65 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025