Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Skawina - Oferty „sprzedam mieszkanie”

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 5-pokojowy Skawina

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper , kolejna inwestycja I etap - juz gotow E ! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37 m² 11 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma zaszczyt przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m ( metraż po podłodze)w kamienicy bezpośrednio na płycie Rynku Głównego w Skawinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Skawina,małopolskie

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Słonecznej w Skawinie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,15 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Skawina ul. Bukowska - 72.2m2 / 4 pokoje + balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania o powierzchni 72.2 m2, położonego w Skawinie na ul. Bukowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/55m2/rynek/żwirki i wigury/skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze przy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Skawina,małopolskie

458 000 zł44 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3 pokojowe, komfortowe, dwustronne rozkładowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji w Skawinie. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 542 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,22 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 80tych. Lokal posiada dużą loggię 4,5 m2 oraz piwnicę 7m2. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Skawina

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Skawina

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Skawina

Skawina,małopolskie

650 000 zł71 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 71 m2. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum Skawiny [ ul. Wojska Polskiego ] Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

489 000 zł49,07 m² 9 965,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3 pokojowe , komfortowe, dwustronne rozkładowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji w Skawinie. Nieruchomość położona jest na parterze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Skawina

Skawina,małopolskie

650 000 zł71,20 m² 9 129 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni użytkowej 71,2 m2 + 12 m2 poddasza do aranżacji. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 160 zł74 m² 10 488,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, o powierzchni 74 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

476 500 zł48,20 m² 9 885,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ i świetną lokalizację idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł54 m² 8 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 2 pokojowe , komfortowe, dwustronne rozkładowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji w Skawinie przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Skawina,małopolskie

950 000 zł95,13 m² 9 986,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 95,13 m2 (użytkowej 75 m2) z dużym ogródkiem o pow. ok. 160 m2, znajdujące się w domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Skawina,małopolskie

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skawina - nowoczesne, zamknięte osiedle mieszkaniowe. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

475 000 zł48,22 m² 9 850,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestrzeń z potencjałem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Skawina pod Krakowem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł82,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z 100-metrowym tarasem tuż przy granicy Krakowa eleganckie 3 pokoje w inwestycji Apartamenty Prestige, skawina. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł122 m² 10 647,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż mieszkanie i lokal usługowy w kamienicy z lat 30. tuż przy Rynku w Skawinie. Nieruchomość z garażem, wspólnym podwórkiem i możliwością adaptacji strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skawina

Skawina,małopolskie

599 990 zł60 m² 9 999,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

mieszkanie 60 m2, 3 pokoje, osobna kuchnia, toaleta, łazienka piwnica, dostęp do wózkowni okna wychodzące na południe (kuchnia, dwa mniejsze pokoje) i zachód (salon z balkonem) ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skawina,małopolskie

479 000 zł53 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow 53m2 położone na drugim piętrze w dwu piętrowym bloku. Lokal znajduje sie na ul. Wspólnej czyli w samym centrum Skawina ,blok otoczony liczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skawina,małopolskie

655 466 zł94 m² 6 973,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej Skawina, tylko 20 minut od centrum Krakowa. Jeśli marzysz o przestronnym, wygodnym lokum w spokojnym otoczeniu, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

675 000 zł94 m² 7 157,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Promocja! zostało tylko jedno mieszkanie! Na sprzedaż: osiedle w Skawinie Kameralny kompleks 22 mieszkań! Lokalizacja: ul. Tyniecka, skawina Typ nieruchomości: mieszkania w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Skawinie idealne dla rodziny!na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

590 000 zł31 m² 18 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z tarasem i ogródkiem | parter | okolice Kraków-Skawina Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowym budynku, w doskonałej.