Mieszkanie Skawina

Skawina, małopolskie

  • 2 510 zł
  • 56,50 m²
  • 44,42 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Kwak

Skontaktuj się

Mieszkanie Skawina

Skawina, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

2 510 zł

56,50 m²

44,42 zł/m²

Mieszkanie Skawina

Zaktualizowane: 19 maja 2026

2 510 zł 56,50 m² 44,42 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2-krotność czynszu

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2-krotność czynszu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 510 zł / miesiąc
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 56,50 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 423 zł, kaucja: 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,44 m², położone w nowym budynku z windą. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób pracujących zdalnie, ceniących komfort oraz dobrą komunikację z Krakowem.

Najważniejsze atuty:

najem instytucjonalny umowa na 24 miesiące
bez prowizji
możliwość uzyskania dopłat do czynszu
akceptacja zwierząt bez dodatkowych opłat i ograniczeń
nowy budynek z windą
(...)

Agent

Rafał Kwak