Mieszkanie, ul. Korabnicka Boczna

Korabnicka Boczna, Skawina, małopolskie

  • 2 800 zł
  • 53 m²
  • 52,83 zł/m²

Zdjęcie

Angelika Fenig

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Korabnicka Boczna

Korabnicka Boczna, Skawina, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 800 zł

53 m²

52,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Korabnicka Boczna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 800 zł 53 m² 52,83 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 800 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 800 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące
  • Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, trójstronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²), piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 750 zł, kaucja: 2 800 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (10 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home-Fenig Sp. Z o.o, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10/19106/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Fenig Home prezentuje zadbane, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 53 m2, gotowe do zamieszkania od zaraz. Funkcjonalny układ, komfortowe wyposażenie oraz spokojna lokalizacja w Skawinie sprawiają, że jest to idealna propozycja dla singla lub pary.