Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Skawina, małopolskie
- 349 000 zł
- 700 m²
- 499 zł/m²
HEJNAŁ SPÓŁDZIEL...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Skawina, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
349 000 zł 700 m² 499 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (499 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 700 m²
- kształt: prostokąt; długość: 18m; szerokość: 39m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Spółdzielnia Inwestycyjno-Budowlana Hejnał - Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 3021
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wojska Polskiego, Skawina, krakowski, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
BIURO NIE POBIERA PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO.
Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 7 arów położoną w otoczeniu nowych budynków jednorodzinnych, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Skawiny na granicy z krakowskim Tyńcem.
Działka nr 684/1 obr 0017 Skawina przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (symbol Plany A27MN) Teren płaski, 30m od drogi gminnej, asfaltowej. (...)
501 357...
501 357 035