Dom Skawina
Skawina, małopolskie
- 1 390 000 zł
- 100,45 m²
- 13 837,73 zł/m²
Barbara Gajos
Skontaktuj się
Dom Skawina
Skawina, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Dom Skawina
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 390 000 zł 100,45 m² 13 837,73 zł/m²
bliźniak
4
189 m²
-
2020
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
189 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2020Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 390 000 zł (13 837,73 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 100,45 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2020
- materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 189 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: Emmerson Lumico sp z o o, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 5658/6342/ODS
Lokalizacja
- Adres: Skawina, krakowski, małopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,45 m² z zagospodarowanym ogródkiem o powierzchni 0,0189 ha, na którym znajdziemy eleganckie meble ogrodowe, zabudowę z aluminium z otwieranymi roletami, domek narzędziowy oraz jacuzzi. Nieruchomość usytuowana na kameralnym osiedlu w zielonej części Skawiny.
Cena nieruchomości: 1 390 000zł
Wnętrze jest spójne i utrzymane w wysokim standardzie, z dbałością o detale. (...)
516 000...
516 000 928